Wychodził z łupem – zatrzymali go policjanci - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wychodził z łupem – zatrzymali go policjanci

Data publikacji 19.01.2015

Augustowscy policjanci zatrzymali 22–letniego mieszkańca miasta, który włamywał się do piwnic. Młody mężczyzna usłyszał siedem zarzutów kradzieży z włamaniem i został przez sąd tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Augustowscy policjanci patrolując nocą ulice miasta zauważyli około godziny 3.00 młodego mężczyznę z pełną reklamówką i wypchanym plecakiem, który wychodził z klatki schodowej. Na widok policyjnego patrolu rzucił się do ucieczki. Mundurowi ruszyli za nim w pościg i szybko zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że jest to dobrze znany policjantom 22 –letni mieszkaniec Augustowa. W trakcie rozmowy przyznał się funkcjonariuszom, że plecak i reklamówka wraz ze znajdującymi się w nich przedmiotami, zostały przez niego przed chwilą skradzione z piwnicy. Mundurowi zatrzymali 22-latka. To zdarzenie miało miejsce w ubiegły czwartek. Prowadząc postępowanie policjanci ustalili, że ten mężczyzna ma związek z innymi włamaniami i kradzieżami zaistniałymi w ostatnim czasie na terenie Augustowa. Po dokładnym przeanalizowaniu dokumentacji dotyczącej zdarzeń o podobnym charakterze śledczy przedstawili mu siedem zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem, do których się przyznał. Mężczyzna został przez sąd tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl