Kolizja na krajowej "ósemce" - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja na krajowej "ósemce"

Data publikacji 06.02.2012

Wczoraj na krajowej ósemce, w miejscowości Gatne Drugie doszło do zderzenia opla z ciężarową lawetą. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, kierowca opla został ukarany 220 złotowym mandatem karnym.

Wczoraj kilka minut przed godziną 4.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu dwóch pojazdów. Do kolizji doszło w miejscowości Gatne Drugie, na trasie relacji Augustów – Suwałki. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że kierujący oplem 21 – latek jadący w kierunku Augustowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył bokiem o jadącą w kierunku Suwałk ciężarową Scanię, po czym wpadł do przydrożnego rowu. Kierowca opla i o rok od niego młodsza pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Jak się później okazało nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. Jadący lawetą 35 – letni obwatel Litwy nie doznał żadnych obrażeń ciała. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierowca opla został ukarany 220 złotowym mandatem karnym.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl