Zderzenie z pociągiem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie z pociągiem

Data publikacji 07.02.2012

W miejscowości Podnowinka, na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała. Augustowscy policjanci ukarali kierowcę osobówki 300 złotowym mandatem karnym.

Dzisiaj około godziny 12.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Podnowinka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku miejscowości Ateny kierowca golfa, najprawdopodobniej nie wyhamował na śliskiej nawierzchni i uderzył przodem auta w lewy narożnik lokomotywy, pociągu relacji Warszawa – Suwałki – Sestokai. Na szczęście kierowca auta i jego pasażerka oraz pasażerowie pociągu nie doznali obrażeń ciała. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierowca volkswagena został ukarany 300 złotowym mandatem karnym.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl