Zderzenie trzech ciężarówek - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie trzech ciężarówek

Data publikacji 15.02.2012

W miejscowości Barszcze doszło do zdarzenie trzech ciężarówek. Szczęliwie w wypadku nikt nie zginął. W wyniku zdarzenia dwaj kierowcy trafili doszpitala z niegroźnymi obrażeniami ciała. Utrudnienia w ruchu trwały całą noc. Policjanci z Augustowa ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

W nocy z 13/14 lutego, w miejscowości Barszcze, na drodze krajowej nr 61 doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Grajewa kierowca volvo, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył bokiem o jadącego z przeciwnej strony mana, po czym zderzył się czołowo z jadącą za nim scanią. Szczęśliwie w wypadku nikt nie zginął. Kierowcy biorących w zderzeniu czołowym aut zostali przewiezieni do szpitala z niegroźnymi obrażeniami ciała. Jadącym z nimi dwóm pasażerom nic się nie stało. Droga krajowa nr 61, na trasie trasie Augustów – Grajewo, była zablokowana blisko osiem godzin. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl