Zderzenie pięciu aut - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie pięciu aut

Data publikacji 17.03.2015

Na obwodnicy Augustowa doszło do zderzenia pięciu samochodów. W wyniku zdarzenia pięć osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 15.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na odcinku obwodnicy Augustowa. W zdarzeniu brały udział dwa samochody ciężarowe, bus i dwa samochody osobowe. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w jadącej w kierunku Augustowa ciężarówce najprawdopodobniej doszło do pęknięcia opony. W wyniku tego kierowca stracił panowanie nad autem, które zaczęło zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Będąc tuż za osią jezdni auto zderzyło się bocznie z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym oraz jadącym za nią busem. Następnie ciężarówka będąc już całkowicie na przeciwległym pasie ruchu zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku audi w które uderzyła jadąca za nim skoda. Samochód ciężarowy, w którym pękła opona zjechał na lewe pobocze, po czym przewrócił się do przydrożnego rowu. W wyniku wypadku 5 osób z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitala. Jeden z poszkodowanych, który doznał złamania miednicy, z miejsca zdarzenia został zabrany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl