Sprawcy włamań zatrzymani - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy włamań zatrzymani

Data publikacji 12.03.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta podejrzanych o włamania do sklepów na osiedlu Borki. Łączne straty to blisko 3 tysiące złotych. Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Policjanci z Augustowa poinformowani zostali o dwóch włamaniach do sklepów spożywczych na osiedlu Borki. Do pierwszego zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 lutego bieżącego roku, natomiast kolejne miało miejsce 4 dni później. Sprawcy zabierali ze sklepów wysoko procentowy alkohol, piwo, papierosy, konserwy, słodycze i karty doładowujące do telefonów. Właściciele łącznie swoje straty oszacowali na blisko 3 tysiące złotych. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że sprawcami włamań mogą być dwaj mieszkańcy miasta w wieku 19 i 29 lat. W miniony piątek mundurowi zatrzymali mężczyzn. W sobotę obaj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl