Tragiczny wypadek na krajowej ósemce - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na krajowej ósemce

Data publikacji 05.04.2015

W miejscowości Osowy Grąd, na trasie relacji Augustów – Białystok doszło do zderzenia samochodu osobowego i dwóch ciężarówek, które doszczętnie spłonęły. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby. Augustowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie ustalają okoliczności zdarzenia.

Dzisiejszej nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 1.00, na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Osowy Grąd, na trasie relacji Augustów- Białystok. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że w zdarzeniu brały udział fiat punto oraz dwa samochody ciężarowe, które po zderzeniu stanęły w płomieniach i spłonęły. W wyniku zdarzenia śmierć poniosło trzy osoby. Augustowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia oraz personalia kierowców.   

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl