Wizyta w komendzie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta w komendzie

Data publikacji 13.03.2012

Augustowscy policjanci gościli uczniów z Gimnazjum nr 1 w Augustowie. Uczęszczająca do klasy mundurowej młodzież zwiedzała komendę, poznała pracę mundurowych oraz zapoznała się z wyposażeniem używanym przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.

To już kolejne spotkanie augustowskich policjantów z uczniami klasy o profilu mundurowym. Pierwsze odbyło się w styczniu, w Gimnazjum nr 1 w Augustowie. Wówczas policjanci rozmawiali z uczniami o przepisach regulujących ich pracę, przedstawili strukturę, organizację, zadania, oraz uprawnienia Policji. Dzisiaj uczniowie odwiedzili policjantów, aby utrwalić wiedzę z poprzedniego spotkania oraz zobaczyć jak w praktyce wygląda to, o czym rozmawiali z funkcjonariuszami podczas spotkania w szkole. Uczestnicy wizyty zwiedzali budynek komendy, obserwowali oraz poznawali na czym polega praca policjantów na poszczególnych stanowiskach. W dalszej części spotkania goście oglądali pojazdy służbowe Policji oraz mieli okazję obejrzeć i przymierzyć wyposażenie wykorzystywane przez policjantów w służbie.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl