Nietrzeźwy przewoźnik paczek - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy przewoźnik paczek

Data publikacji 15.03.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali 43–letniego mieszkańca Kozienic, który prowadził ciężarówkę mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnym zachowaniem kierowcy zajmie się teraz sąd.

Wczoraj, kilka minut po godzinie 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o nietrzeźwym kierowcy ciężarówki. Z treści zgłoszenia wynikało, że mężczyzna, po postoju na posiłek w miejscowości Barszcze wsiadł do ciężarowego mana z naczepą i odjechał w kierunku Augustowa. Kilka minut później w miejscowości Bargłów Dworny funkcjonariusze zatrzymali do kontroli wskazaną ciężarówkę. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 43–letniego kierowcy, mieszkańca Kozienic ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na naczepie auta kierowca przewoził paczki kurierskie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a ciężarówkę odholowano na strzeżony parking. Teraz nieodpowiedzialnym postępowaniem 43-latka zajmie się sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl