Po alkoholu siadają za kierownicę - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po alkoholu siadają za kierownicę

Data publikacji 15.03.2012

Wczoraj w Augustowie doszło do potrącenia pieszej. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły i okoliczności tego wypadku.

Wczoraj po południu augustowscy policjanci zostali poinformowani o potrąceniu na ulicy Żurawiej w Augustowie. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Tam wstępnie ustalili, że jadący w kierunku ulicy Rajgrodzkiej 46-letni mieszkaniec Augustowa kierując osobówką potrącił ciężarną kobietę, która weszła na jezdnię zza stojącego przy krawędzi jezdni forda. W wyniku zdarzenia 33-letnia piesza doznała urazu głowy oraz złamania lewej nogi. Badanie kierowcy golfa wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. 46-letniemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i umieszczono go w policyjnej izbie zatrzymań. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl