Debata społeczna o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata społeczna o bezpieczeństwie

Data publikacji 14.05.2015

„Bezpieczeństwo w sezonie turystycznym na terenie powiatu augustowskiego” to temat debaty społecznej, która odbędzie się 21 maja 2015 roku o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na debatę społeczną pt. ,, Bezpieczeństwo w sezonie turystycznym” poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu augustowskiego. Spotkanie odbędzie się 21 maja 2015 roku o godz. 16.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Debata pozwoli na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Tego typu spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie,
serdecznie zapraszamy w dniu 21 maja 2015 r. o godz. 16.00,
do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie,
przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl