Poszukujemy świadków wypadku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 03.04.2014

Policjanci poszukują świadków zderzenia motocykla z land roverem. Osoby znające szczegóły zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Michałem Giczewskim pod nr tel. 87 643 92 02.

28 marca 2014 roku około godziny 18.00, na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Norwida w Augustowie doszło do zderzenia motocykla z land roverem. W wyniku wypadku zginął kierowca motocykla. Augustowscy policjanci poszukują świadków przedmiotowego zdarzenia. W szczególności prosimy o kontakt osoby, które w chwili wypadku mogły przechodzić przez przejście dla pieszych przy w/w skrzyżowaniu. Policyjne ustalenia wskazują, że za motocyklem prawdopodobnie jechał samochód osobowy. Zarówno piesi, jak i kierowca auta, a także inni świadkowie mający wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia proszeni są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Michałem Giczewskim pod nr tel. 87 643 92 09, lub kontakt osobisty w budynku Komendy Powiatowej Policji w Augustowie przy ul. Brzostowskiego 6, pokój nr 214.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl