Potrącenie w Sztabinie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie w Sztabinie

Data publikacji 22.03.2012

Matka z dwojgiem dzieci została przewieziona do szpitala w Suwałkach, po potrąceniu na oznakowanym przejściu dla pieszych w Sztabinie. Jadący toyotą 50 – letni obywatel Łotwy stracił prawo jazdy oraz został zatrzymany do wyjaśnienia.

Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku. Wczoraj kilka minut po godzinie 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o potrąceniu na przejściu dla pieszych w miejscowości Sztabin. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Augustowa 50 – letni obywatel Łotwy potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych matkę z dwojgiem dzieci. Troje pieszych przewieziono do szpitala w Suwałkach. W wyniku wypadku kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała, u jej 4 - letniego syna istnieje podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Najbardziej ucierpiała 7 - letnia córka kobiety, która doznała złamania kości czaszki. Jej stan określany jest jako ciężki. Kierującemu toyotą zatrzymano prawo jazdy oraz umieszczono go w policyjnej izbie zatrzymań. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia. O dalszym losie obywatela Łotwy zadecyduje sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl