O bezpieczeństwie podczas wakacji - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

O bezpieczeństwie podczas wakacji

Data publikacji 16.06.2015

Augustowscy Policjanci wspólnie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Augustowie rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie podczas wakacji. Na zakończenie spotkania dyrekcja wspólnie z zaproszonymi gośćmi wręczyła słuchaczom elementy odblaskowe ufundowane przez Starostwo.

Augustowscy Policjanci wspólnie z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Augustowie odwiedzili dziś uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Mundurowi przypomnieli słuchaczom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, radzili jak bezpiecznie spędzać czas podczas pobytu nad wodą, przestrzegali przed kontaktem z osobami obcymi, a także radzili jak unikać różnego rodzaju zagrożeń. Na zakończenie dyrekcja szkoły wspólnie z zaproszonymi gośćmi wręczyła wszystkim elementy odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Augustowie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl