Policjanci na egzaminie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na egzaminie

Data publikacji 25.06.2015

Augustowscy policjanci brali udział w egzaminie praktycznym na kartę rowerową. Spotkanie z uczniami było doskonałą okazją do rozmowy o zagrożeniach mogących wystąpić podczas wakacji.

Augustowscy policjanci uczestniczą w egzaminowaniu uczniów szkół podstawowych na kartę rowerową. Funkcjonariusze wczoraj nadzorowali egzamin praktyczny uczniów z Zespołu Szkół w Nowince, natomiast dziś odwiedzili ubiegających się o kartę rowerową uczniów ze Sztabina. W czasie  egzaminu uczniowie musieli wykazać się umiejętnością jazdy na rowerze w połączeniu z obowiązującymi przepisami w ruchu drogowym. Wszyscy z przystępujących do egzaminu bezbłędnie pokonali tor przygotowany przez policjantów i wykazali się świetną znajomością przepisów. Korzystając z okazji mundurowi rozmawiali z uczniami o zagrożeniach mogących wystąpić w czasie wakacji oraz radzili w jaki sposób ich unikać.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl