Wypadek w Sztabinie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Sztabinie

Data publikacji 12.04.2012

W Sztabinie przewróciła się ciężarówka przewożąca ponad 20 ton torfu. W wyniku zdarzenia pasażer auta trafił do szpitala. Kierowca ciężarówki stracił prawo jazdy i został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. W miejscu wypadku utrudnienia w ruchu trwały ponad siedem godzin. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 10.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Augustowskiej w miejscowości Sztabin. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Białegostoku obywatel łotwy, podczas pokonywania zakrętu w lewo stracił panowanie nad ciężarowym manem, w wyniku czego pojazd wraz z naczepą przewrócił się na chodnik. Podczas zdarzenia 37 – letni pasażer auta doznał otwartego złamania ręki oraz uszkodzenia ścięgien. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Suwałkach. 42 – letni kierowca ciężarówki nie doznał obrażeń ciała. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz umieszczono w policyjnej izbie zatrzymań, do wyjaśnienia sprawy. W miejscu wypadku utrudnienia w ruchu drogowym trwały ponad 7 godzin. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl