Zderzenie z pociągiem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie z pociągiem

Data publikacji 14.07.2015

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia volkswagena z pociągiem. Kierowca oraz pasażer auta zostali przetransportowani do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 20.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Jastrzębna Pierwsza. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący passatem 34 – letni mieszkaniec gminy Sztabin najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla pociągu relacji Białystok – Suwałki, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowca samochodu z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Białymstoku. Jadący z nim 8 – letni syn z potłuczeniami głowy trafił na oddział chirurgii dziecięcej w Suwałkach. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl