Pechowy zakręt - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pechowy zakręt

Data publikacji 13.04.2012

W Sztabinie ciężarówka staranowała bariery ochronne i ogrodzenie posesji. Tym razem szczęśliwie obyło się bez obrażeń. Wczoraj na tym samym zakręcie wydarzył się wypadek. Augustowscy policjanci ukarali kierowcę mandatem karnym.

 

Dzisiaj o godzinie 4.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zdarzeniu drogowym zaistniałym w miejscowości Sztabin. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Białegostoku obywatel Estonii, podczas pokonywania zakrętu w lewo stracił panowanie nad ciężarowym mercedesem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie staranował bariery ochronne oraz ogrodzenie prywatnej posesji. Szczęśliwie 48 – letni kierowca nie doznał obrażeń ciała. Obsługujący zdarzenie drogowe funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. W miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo przez blisko 3 godziny.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl