Zatrzymaj się i żyj! - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymaj się i żyj!

Data publikacji 26.07.2015

Augustowscy policjanci, przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku oraz Służby Ochrony Kolei prowadzili działania profilaktyczne w ramach Kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – Zatrzymaj się i żyj!

W miniony piątek augustowscy policjanci wspólnie z przedstawicielami Zakładu Linii Kolejowych w Białymstoku i Służby Ochrony Kolei prowadzili działania profilaktyczne bezpieczny przejazd. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd – „Zatrzymaj się i żyj!” Głównym celem przedsięwzięcia jest kształtowanie i utrwalanie bezpiecznych zachowań na przejazdach kolejowych, a w konsekwencji zmniejszenie liczby wypadków drogowych. Piątkowe działania usytuowane były przy przejeździe kolejowym na ulicy Turystycznej w Augustowie. Policjanci wykonywali tam czynności związane z kontrolą drogową pojazdów. Przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych oraz Straży Ochrony Kolei rozmawiali z kierowcami o konsekwencjach wynikających z lekceważenia zasad bezpieczeństwa podczas pokonywania przejazdów kolejowych oraz wręczali im materiały profilaktyczne dotyczące powyższego zagadnienia.

Bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych jest wspólną sprawą wszystkich,
którzy mogą mieć na nie wpływ.
Kierowco!!! Zatrzymaj się i żyj!

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl/