Augustowscy policjanci wygrali turniej piłki nożnej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci wygrali turniej piłki nożnej

Data publikacji 04.10.2015

Augustowscy policjanci zdobyli puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie. Dodatkowo wywalczyli statuetki „króla strzelców” i najlepszego bramkarza turnieju.

W ostatnią sobotę września w Grajewie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego Samorządowego Związku Zawodowego Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie. W piłkarskich rozgrywkach zmierzyły się ze sobą drużyny reprezentowane przez Policjantów z Grajewa, Augustowa i Ełku, pracowników aresztu śledczego w Giżycku, Grajewskich strażaków, reprezentacji Zespołu Szkół nr 2 oraz Urzędu Miejskiego w Grajewie. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem pucharowym w dwóch grupach. Po zaciętej sportowej walce do półfinałów zakwalifikowały się drużyny z Ełku, Augustowa, Giżycka, oraz reprezentacja Urzędu Miasta Grajewo. Po półfinałowych zmaganiach miejsce w finale wywalczyli sobie policjanci z Augustowa oraz zespołu giżyckiego Aresztu Śledczego. Walka o puchar była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem. W ostateczności o wygranej zadecydowały rzuty karne, w których zwyciężyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zdobywając puchar rozgrywek. Oprócz zwycięskiego pucharu augustowscy funkcjonariusze zostali uhonorowani jeszcze dwiema statuetkami. Jeden z nich zdobył tytuł najlepszego strzelca turnieju zdobywając 13 bramek, natomiast bramkarz uzyskał tytuł najlepszego bramkarza turnieju.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl