Śmiertelny wypadek na krajowej 61 - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na krajowej 61

Data publikacji 07.10.2015

W miejscowości Żarnowo Pierwsze doszło do zderzenia audi z toyotą. W wyniku wypadku 74 – letni mężczyzna zmarł w szpitalu. 24- letni kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Wczoraj przed godziną 20.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o zderzeniu toyoty z audi. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Żarnowo Pierwsze. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący toyotą 74 - letni mieszkaniec Bargłowa Kościelnego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku audi. W wyniku zdarzenia 74 – latek doznał ciężkich obrażeń ciała i mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu. Jadąca audi 24 – letnia kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl