Potrącenie na ulicy 3-go Maja - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie na ulicy 3-go Maja

Data publikacji 31.05.2012

Dzisiaj po południu na ulicy 3 - go Maja w Augustowie doszło do potrącenia pieszej. W wyniku zdarzenia 12 – letnia mieszkanka Augustowa trafiła do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 14.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o potrąceniu pieszej. Do zdarzenia doszło na ulicy 3 – go Maja w Augustowie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 12 – letnia mieszkanka Augustowa przechodziła przez jezdnię poza oznakowanym przejściem dla pieszych. Kolejne ustalenia wskazują, że piesza najprawdopodobniej wyszła bezpośrednio zza zaparkowanego dostawczego samochodu wprost przed jadącego w kierunku Rynku Zygmunta Augusta citroena. W wyniku zdarzenia 12 – latka doznała obrażeń głowy. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl