Policjanci na dniu profilaktyki - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na dniu profilaktyki

Data publikacji 01.06.2012

W Zespole Szkół w Bargłowie Kościelnym odbył się Dzień Sportu i Profilaktyki. W obchodach wzięli udział Policjanci z Posterunku Policji w Bargłowie Kościelnym.

Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka, w Zespole Szkół w Bargłowie Kościelnym odbył się dzień sportu i profilaktyki. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych i profilaktycznych promujących zdrowy styl życia bez uzależnień. Jeden z punktów programu obchodów był poświęcony bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Do pomocy w jego realizacji organizatorzy zaprosili Policjantów z Posterunku Policji w Bargłowie Kościelnym. Funkcjonariusze wspólnie z uczniami rozdawali rodzicom przywożącym dzieci do szkoły własnoręcznie opracowane materiały profilaktyczne. Broszury zawierały informacje o konsekwencjach i niebezpieczeństwach wynikających z przewożenia w pojeździe dzieci bez fotelików ochronnych. Dodatkowo kierowcy otrzymywali ulotki dotyczące kampanii “Zachowaj Trzeźwy Umysł” i “Odpowiedzialny Kierowca” poświęcone tematyce bezpieczeństwa i trzeźwości użytkowników dróg.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl