Debata społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Debata społeczna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Data publikacji 13.11.2015

„Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” to temat debaty społecznej, która odbędzie się 17 listopada 2015 roku o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu w ruchu drogowym na terenie powiatu augustowskiego. Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2015 roku o godz. 16.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Debata pozwoli na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Tego typu spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali m.in.: przedstawiciele władz samorządowych miasta i powiatu.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie,
 serdecznie zapraszamy w dniu 17 listopada 2015 r. o godz. 16.00,
do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie,
przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl