Policjanci na pikniku z rodziną - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na pikniku z rodziną

Data publikacji 10.06.2012

Augustowscy policjanci wzięli udział w „Pikniku z rodziną" w Nowince. W czasie spotkania mundurowi zaprezentowali pokaz tresury psów służbowych, demonstrowali policyjny sprzęt, rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o kibicowaniu „fair play”.

W niedzielę augustowscy policjanci wzięli udział w „Pikniku z rodziną” w Nowince. Mundurowi oprócz wypełniania zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa uczestnikom festynu, przygotowali pokaz tresury psa służbowego oraz prezentację sprzętu policyjnego. Zgromadzeni z dużym zainteresowaniem oglądali pościgi za „groźnym przestępcą” oraz sposoby obezwładniania napastnika w wykonaniu policyjnego czworonoga. Uczestnicy festynu licznie odwiedzali stanowisko przygotowane przez policjantów, gdzie mieli okazję przymierzyć wyposażenie używane przez funkcjonariuszy. Jednym z punktów programu było wystąpienie augustowskich mundurowych w którym policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz formach kibicowania „fair play”. W czasie pikniku mundurowi opowiadali o zasadach zgodnego z prawem dopingowania swojej drużyny oraz rozpowszechniali „Kodeks Młodego Kibica”.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl