Bezpieczne wakacje - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne wakacje

Data publikacji 15.06.2012

 Augustowscy policjanci spotkali się z przedszkolakami i uczniami ze Szkoły Podstawowej w Olszance. Mundurowi uczyli najmłodszych jak zachowywać się w czasie letniego wypoczynku by być bezpiecznym. 

Dzisiaj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie spotkali się z uczniami i przedszkolakami uczęszczającymi do Szkoły Podstawowej w Olszance. W trakcie zajęć przedszkolaki zapoznały się z wizerunkiem policjanta oraz wysłuchały prelekcji o bezpieczeństwie. W dalszej kolejności mundurowi rozmawiali z uczniami szkoły o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Między innymi poruszono tematy dotyczące bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, w lesie, na podwórku oraz jak się zachować w przypadku ataku agresywnego psa. Funkcjonariusze znaczną część spotkania poświęcili także na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz wyjaśniali jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl