Mundurowa Wigilia - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mundurowa Wigilia

Data publikacji 22.12.2015

Augustowscy policjanci i pracownicy Policji spotkali się na wspólnej wigilii. Przy wspólnym śpiewie kolęd wszyscy składali sobie świąteczne życzenia.

Dzisiaj augustowscy policjanci oraz pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Augustowie przełamali się opłatkiem. Spotkanie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Augustowie, który złożył swoim pracownikom i ich rodzinom świąteczne życzenia. Już tradycyjnie wśród zaproszonych gości byli kapelan augustowskich mundurowych Ks. Kanonik Stanisław Wroński oraz przedstawiciele władz samorządowych i związku emerytów. Przy wspólnym śpiewie kolęd wszyscy składali sobie świąteczne życzenia. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Augustowie oraz jego Zastępca, zostali odznaczeni odznakami za wybitne osiągnięcia dla Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Odznaczenia zostały nadane przez Zarząd Główny Stowarzyszenia, na wniosek Zarządu Koła Emerytów i Rencistów Policyjnych w Augustowie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl