Augustowscy policjanci na koloniach tanecznych w Serwach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci na koloniach tanecznych w Serwach

Data publikacji 29.01.2016

Augustowscy policjanci odwiedzili dzieci wypoczywające na koloniach tanecznych w Serwach. Mundurowi rozmawiali z nimi o bezpieczeństwie oraz zaprezentowali pokaz tresury psa służbowego.

W ramach działań bezpieczne ferie, augustowscy policjanci odwiedzili dziś dzieci uczestniczące w  koloniach tanecznych w Serwach. W czasie spotkania mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Funkcjonariusze przestrzegali najmłodszych przed wchodzeniem na zamarznięte akweny oraz radzili jak unikać zagrożeń mogących wystąpić podczas zimy. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. Spotkanie zakończyło się prezentacją psa służbowego. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały pokaz wybranych elementów tresury posłuszeństwa przygotowany przez opiekuna czworonoga.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl