Bezpieczne wakacje w Monkiniach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne wakacje w Monkiniach

Data publikacji 27.06.2012

W ramach działań bezpieczne wakacje augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Monkiniach. Mundurowi rozmawiali o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także radzili jak postępować w czasie letniego wypoczynku by być bezpiecznym.

Dzisiaj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Monkiniach. W trakcie spotkania mundurowi omówili zagrożenia jakie mogą czyhać na dzieci podczas wakacyjnego wypoczynku, przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz radzili jak się zachowywać w przypadku ataku groźnego psa. Znaczną część spotkania policjanci poświęcili tematyce bezpiecznego spędzania czasu nad akwenami oraz zachowania się na terenie gospodarstwa rolnego. Na zakończenie spotkania mundurowi zostali zaproszeni do wręczenia nagród laureatom szkolnego konkursu plastyczno – literackiego „bezpiecznie nad wodą” oraz wysłuchali zwycięskich wierszy o bezpieczeństwie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl