Zderzenie w Sztabinie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie w Sztabinie

Data publikacji 17.04.2014

W Sztabinie doszło do zderzenia samochodu osobowego z naczepą ciężarówki. W wyniku zdarzenia 8 – letni chłopak został przetransportowany do szpitala. Kierowcy samochodu osobowego zatrzymano prawo jazdy za pokwitowaniem. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 10.00 w miejscowości Sztabin doszło do zderzenia osobowego renault z naczepą samochodu ciężarowego. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku Białegostoku 34 – letni mieszkaniec Suwałk uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego, stojącego w kolumnie pojazdów. Poza kierowcą, autem podróżował 31 – letni suwalczanin i troje dzieci w wieku od 1,5 roku do 9 roku życia. W wyniku zdarzenia 8 –letni chłopak doznał urazu głowy i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Kierowcy samochodu osobowego zatrzymano prawo jazdy za pokwitowaniem. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl