Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie

Data publikacji 09.02.2016

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku insp. Daniel Kołnierowicz wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie podinsp. Arkadiuszowi Bobowiczowi.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie. W obecności zaproszonych gości oraz załogi Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Daniel Kołnierowicz wręczył akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie podinsp. Arkadiuszowi Bobowiczowi życząc mu jednocześnie jak najlepszej służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu augustowskiego.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Augustowie podinsp. Arkadiusz Bobowicz ma 46 lat. Służbę w resorcie rozpoczął w 1990 roku. Od początku swojej służby związany był z Suwalską jednostką Policji, gdzie przechodził kolejne zawodowe szczeble. Pracował tam na stanowisku Dowódcy Plutonu Interwencyjnego, a następnie w Wydziale Kryminalnym. W 2005 roku został Zastępcą Naczelnika, a dwa lata później Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego, gdzie pełnił służbę do tej pory. 

Podinsp. Arkadiusz Bobowicz ma 46 lat, jest żonaty i ma troje dzieci interesuje się motoryzacją.

Wczorajsza uroczystość miała szczególny charakter. Obecny na niej Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku insp. Daniel Kołnierowicz, który do 12 stycznia 2016 roku sprawował urząd Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie, podziękował przedstawicielom samorządu oraz załodze za poprzedni rok pracy. W czasie uroczystości zgromadzeni dowiedzieli się również o awansie pełniącego dotychczas obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie mł. insp. Mirosława Wizgo, na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl