Policjanci odzyskali kradziony rower i telefony - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali kradziony rower i telefony

Data publikacji 23.02.2016

31 – letni mieszkaniec Augustowa odpowie za kradzież roweru oraz dwóch telefonów komórkowych. Odzyskane przedmioty zostały zwrócone właścicielom.

W minioną sobotę na ulicy M. Konopnickiej w Augustowie doszło do kradzieży roweru. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że pochodzący z kradzieży jednoślad może znajdować się w pomieszczeniach piwnicznych jednego z osiedli mieszkaniowych. Z dalszych ustaleń wynikało, że związek ze zdarzeniem może mieć 31 – letni mieszkaniec miasta. Mundurowi wkroczyli dziś do piwnicy, w której znaleźli rozebrany na części rower, który pochodził z kradzieży. W związku ze zdarzeniem policjanci zatrzymali 31 – latka, który usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. W trakcie czynności dodatkowo mundurowi znaleźli przy nim pochodzące z kradzieży dwa telefony komórkowe. Rower oraz telefony zostały zwrócone właścicielom. Augustowianin za kradzieże odpowie przed sądem.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl