"BEZPIECZNIE - Chce się żyć!" - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"BEZPIECZNIE - Chce się żyć!"

Data publikacji 20.07.2012

Wystąpienie augustowskich policjantów dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a po nim występ znanego polskiego kabaretu. To jeden z elementów ogólnopolskiego programu organizowanego przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.


Wczoraj w auli Augustowskiego Centrum Edukacyjnego odbyło się spotkanie z cyklu „Bezpiecznie - Chce się Żyć”! Organizatorem przedsięwzięcia jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tego typu spotkania są jednym z elementów ogólnopolskiego programu propagującego bezpieczne zachowania na drodze. Seminarium rozpoczęło się projekcją filmu pod tytułem „Bez powrotu”” przygotowanego przez organizatorów. Kolejnym punktem programu było wystąpienie augustowskich policjantów dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W swojej prezentacji mundurowi przedstawili przepisy dotyczące ruchu rowerów oraz omówili zmiany, które obowiązują cyklistów od maja ubiegłego roku. Policjanci zachęcali rowerzystów do podniesienia własnego bezpieczeństwa poprzez używanie kasku oraz noszenie dodatkowych elementów odblaskowych. Następnie odbył się konkurs z zakresu wiedzy w ruchu drogowym, a po nim występ gwiazdy wieczoru, którą był znany z polskiej sceny kabaret.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl