Działania prędkość w Augustowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działania prędkość w Augustowie

Data publikacji 20.04.2016

Ponad 50 skontrolowanych kierowców, z których 36 ukarano mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dodatkowo trzech zatrzymanych po alkoholu. To wyniki wczorajszych działań „prędkość” przeprowadzonych przez augustowską drogówkę.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie brali udział w wojewódzkich działaniach „prędkość”. Policjanci wykorzystali do działań ręczne mierniki prędkości oraz radiowozy wyposażone w wideorejestratory. W czasie działań mundurowi skontrolowali ponad 50 pojazdów, z czego 36 kierowców ukarali mandatami karnymi za przekroczenie dozwolonej prędkości. Podczas wczorajszych działań funkcjonariusze zatrzymali również trzech nietrzewych kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał się jadący passatem mieszkaniec Lipska, u ktorego badanie alkomatem wykazało ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Podobne działania będą kontynuowane w przyszłości.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl