Tragedia na drodze K8 pod Białobrzegami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze K8 pod Białobrzegami

Data publikacji 21.08.2012

W nocnym zdarzeniu drogowym zginęła 31-letnia kobieta i dwoje jej dzieci. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

W niedzielę przed godziną 7:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał telefoniczną informację od przejeżdżającego kierowcy o rozbitym samochodzie osobowym znajdującym się bezpośrednio przed miejscowością Białobrzegi na drodze krajowej nr 8 wiodącej z Augustowa do Białegostoku. Funkcjonariusze Policji, którzy przybyli na miejsce zdarzenia drogowego ustalili, że kierująca Volkswagenem Jetta, 31-letnia mieszkanka powiatu ełckiego zmierzała w kierunku Białegostoku. Z nieznanych na razie przyczyn auto zjechało na pobocze a następnie bokiem uderzyło w drzewo i dachowało. W wyniku wypadku na miejscu zginęła kierująca pojazdem oraz dwoje podróżujących z nią dzieci – 2-letnia dziewczynka i 9-letni chłopiec. Z wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej żadna z osób jadących samochodem nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa, a dzieci przewożone były bez fotelików ochronnych. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia badają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl