Utonął mężczyzna - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Utonął mężczyzna

Data publikacji 22.04.2014

W minioną niedzielę 36 – letni mieszkaniec Augustowa wpadł do Kanału Augustowskiego. Niestety mimo wysiłków ratowników i lekarzy mężczyzna zmarł. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

W minioną niedzielę około godziny 16.00 dyżurny Komedy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o 36 – letnim mężczyźnie, który wpadł Kanału Augustowskiego. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że augustowianin, najprawdopodobniej stracił równowagę i wpadł do wody. Obecni na miejscu świadkowie zdarzenia próbowali samodzielnie wydobyć mężczyznę z wody. Niestety próby ratowania okazały się bezskuteczne, więc ratujący wezwali na miejsce Straż Pożarną. Po przybyciu, ratownicy wydobyli mężczyznę na brzeg, którego po przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł w szpitalu. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl