Zderzenie toyoty z manem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie toyoty z manem

Data publikacji 01.06.2016

W miejscowości Rutki Stare doszło do zdarzenia dwóch samochodów. W wyniku zdarzenia 30 – latek doznał ogólnych obrażeń ciała. W związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym, jednemu z uczestników policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Dzisiaj około godz. 10.00 w miejscowości Rutki Stare na drodze krajowej nr 16 doszło do wypadku drogowego. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 45-letni obywatel Litwy jadący toyotą, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, jadącemu manem, 30 – letniemu mieszkańcowi gminy Augustów. W wyniku zdarzenia 30 – latek z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca toyoty oraz jego 51- letnia pasażerka nie doznali żadnych obrażeń. Za rażące spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mundurowi zatrzymali prawo jazdy obywatelowi Litwy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl