Przedszkolaki odwiedziły policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki odwiedziły policjantów

Dzieci z Przedszkola nr 3 w Augustowie odwiedziły augustowskich policjantów. Młodzi goście zwiedzali budynek komendy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

Dzisiaj augustowskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3 w Augustowie. Goście oglądali służbowe pojazdy, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. Podczas wizyty, mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili jak unikać niebezpiecznych sytuacji związanych z letnim wypoczynkiem. W trakcie prelekcji funkcjonariusze szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu. Dużą atrakcją okazał się pokaz tresury psa służbowego oraz możliwość przymierzenia wybranych elementów wyposażenia wykorzystywanego w służbie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl