Odpowiedzą za zniszczenie ogrodzenia - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za zniszczenie ogrodzenia

Data publikacji 11.09.2012

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Sztabinie ustalili, sprawców zniszczenia ogrodzenia boiska szkolnego. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W minionym miesiącu augustowscy policjanci zostali powiadomieni o fakcie zniszczenia ogrodzenia boiska szkolnego w Sztabinie. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że sprawcy wygięli 9 metalowych słupków i przewrócili na ziemię 8 przęseł ogrodzenia. Właściciel oszacował straty na około 2000 złotych. Kilka dni później policjanci z Posterunku Policji w Sztabinie ustalili sprawców zniszczenia ogrodzenia. Okazało się, ze są nimi dwaj mieszkańcy Sztabina, w wieku 19 i 22 lat. Młodzi mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia do których się przyznali. Obydwaj skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl