Wspólne działania augustowskich i kolneńskich policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wspólne działania augustowskich i kolneńskich policjantów

Data publikacji 23.06.2016

W wyniku wspólnych działań augustowskich i kolneńskich policjantów odzyskano pochodzące z kradzieży koła maszyn rolniczych oraz zlikwidowano uprawę konopi. Sprawę kradzieży wyjaśniają mundurowi z Kolna, natomiast uprawą konopi zajmują funkcjonariusze z augustowskiej Policji.

W miniony wtorek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, zwrócili się do augustowskich mundurowych o pomoc w realizacji przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych na terenie gminy Bargłów Kościelny. Mundurowi podejrzewali, że mogą się tam znajdować elementy maszyn rolniczych skradzione wcześniej z terenu powiatu kolneńskiego. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze odnaleźli 6 sztuk kół od maszyn rolniczych, które zostały zabezpieczone przez policjantów z Kolna. Dalsze czynności wskazały, że na poddaszu domu znajduje się uprawa składająca się z prawie 50 doniczek roślin konopi, która została zabezpieczona przez augustowskich policjantów. Teraz mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie ustalają szczegółowe okoliczności kradzieży elementów maszyn rolniczych, natomiast policjanci z Augustowa zajmują się nielegalną uprawą konopi.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl