Policjanci informowali o Mapie Zagrożeń - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci informowali o Mapie Zagrożeń

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zorganizowali punkt informacyjny, gdzie osoby zainteresowane mogą zapoznać się z możliwościami i zasadami korzystania z nowego narzędzia Policji. Pilotaż interaktywnej „Mapy” ruszył dziś na terenie województwa podlaskiego.

Dzisiaj przy Miejskim Domu Kultury w Augustowie, augustowscy policjanci zorganizowali punkt informacyjny dotyczący Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Osoby zainteresowane mogą tam zapoznać się z nowym narzędziem, a obecni na miejscu funkcjonariusze, oprócz wskazówek dotyczących posługiwania się „Mapą zagrożeń”, udzielą też porad w zakresie możliwości zapewnienia bezpieczeństwa w swoim miejscu zamieszkania.

Mapy zagrożeń mają służyć poprawie bezpieczeństwa. Będzie to istotny element zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Powinny one służyć również optymalnej alokacji zasobów sprzętowo-kadrowych służb, w szczególności do podejmowania decyzji co do tworzenia komisariatów i posterunków Policji.

Do punktu konsultacyjnego mieszczącego się przy Miejskim Domu Kultury w Augustowie zapraszamy jeszcze w dniach:

2 lipca 2016 roku w godz. 8-16

5 lipca 2016 roku, w godz. 9-15


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl