Wizyta w augustowskiej komendzie Policji - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta w augustowskiej komendzie Policji

Uczestnicy projektu „Wakacje inne niż wszystkie 2016” odwiedzili dziś augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie, w ramach działań bezpieczne wakacje.

Dzisiaj augustowskich policjantów odwiedziły dzieci z terenu gminy Augustów, uczestniczące w projekcie „Wakacje inne niż wszystkie 2016”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Augustowskie Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne w Augustowie. Goście oglądali pojazdy wykorzystywane przez policjantów w codziennej służbie, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. W dalszej części spotkania, w ramach działań bezpieczne wakacje mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku oraz radzili jak postępować, by być bezpiecznym. Policjanci szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl