Zwycięska drużyna augustowskich policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwycięska drużyna augustowskich policjantów

Data publikacji 18.07.2016

W Lipsku został rozegrany XIII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

W miniony piątek na boisku „Orlik” w Lipsku został rozegrany XIII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze Straży Granicznej z Lipska. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn. W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Po zaciętej sportowej walce pierwsze miejsce zdobyli augustowscy policjanci. Drugie miejsce należało do reprezentacji Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, natomiast trzecie do Strażników Granicznych z Lipska. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju. Funkcjonariusz podczas rozgrywek  zdobył pięć bramek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl