Pijany na zakazie wjechał w drzewo - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany na zakazie wjechał w drzewo

Data publikacji 01.10.2012

Pijany kierujący golfem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Siedzący za kierownica 20-latek i jego 33 - letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

W miniony piątek kilka minut przed godziną 21.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym w miejscowości Pruska Mała. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący golfem 20 – letni mieszkaniec gminy Augustów stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca i jego 33 - letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Jak się okazało mężczyźni byli pijani. Badanie alkomatem wykazało u kierowcy ponad 2,5 promila a u pasażera blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że 20-latek posiada aktualny, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, obowiązujący do grudnia 2015 roku. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl