Wizyta w augustowskiej komendzie Policji - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta w augustowskiej komendzie Policji

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie odwiedzili augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy, oglądali służbowe pojazdy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

W miniony czwartek augustowskich policjantów odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Augustowie. Goście oglądali służbowe pojazdy, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce, zwiedzali budynek komendy oraz mieli okazję obejrzeć pokaz tresury psa służbowego. Podczas wizyty, w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”, mundurowi rozmawiali z gośćmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także radzili jak unikać niebezpieczeństw mogących wystąpić w życiu codziennym. W trakcie prelekcji funkcjonariusze szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu oraz zachęcali do ich uzywania także w terenie zabudowanym.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl