Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkania profilaktyczne z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie

W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie spotkali się z augustowskimi policjantami. Dzieci wysłuchały prelekcji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Wczoraj augustowskich policjantów odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie. Goście oglądali służbowe pojazdy, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. Natomiast dzisiaj, augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia pierwszoklasistów i spotkali się z nimi w „augustowskiej dwójce”. Podczas spotkań, w ramach działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” mundurowi rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także radzili jak unikać niebezpieczeństw mogących wystąpić w życiu codziennym. W trakcie prelekcji funkcjonariusze szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu oraz zachęcali do ich używania także w terenie zabudowanym.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl