Potrącenie rowerzysty - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie rowerzysty

Data publikacji 06.10.2012

Wczoraj wieczorem na trasie relacji Augustów – Przewięź doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.  Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 47 – latek był pijany i jechał bez oświetlenia.

Wczoraj o godzinie 18.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym na trasie relacji Augustów – Przewięź. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku miejscowości Przewięź, kierowca ciężarowego mercedesa potrącił rowerzystę, który jechał w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia 47 – letni mieszkaniec gminy Płaska doznał urazu głowy i w stanie nieprzytomności został przetransportowany do szpitala. Ustalenia na miejscu zdarzenia wykazały, że cyklista nie posiadał obowiązkowego oświetlenia w rowerze. Wstępne badanie krwi w szpitalu wykazało, że mężczyzna ma w organizmie 1,34 promila alkoholu. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl