Zderzenie dwóch ciężarówek - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie dwóch ciężarówek

Data publikacji 13.10.2016

Na obwodnicy Augustowa zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W wyniku zdarzenia zginęli dwaj kierowcy. Augustowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj przed godziną 6.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Augustowa, na wysokości miejscowości Janówka. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku Suwałk kierowca ciągnika siodłowego z naczepą, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym, którym kierował obywatel Litwy. W wyniku zdarzenia obydwaj kierowcy ponieśli śmierć na miejscu. Augustowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Augustowie ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl