Augustowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem

Data publikacji 17.10.2016

Augustowscy kryminalni zatrzymali 24 – letniego mieszkańca miasta, który włamał się do pomieszczeń gospodarczych. Mężczyzna przyznał się do winy. Odzyskane przez mundurowych przedmioty zostaną zwrócone właścicielowi.

W pierwszym tygodniu października augustowscy policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych w miejscowości Macharce. Z policyjnych ustaleń wynikało, że łupem sprawcy padła kosiarka spalinowa, myjka ciśnieniowa, odkurzacz do liści, pompa do oczka wodnego oraz nożyce do żywopłotu. Kilka dni później pracujący nad sprawą policjanci odnaleźli skradzione przedmioty w jednym z augustowskich komisów. W związku z kradzieżą został zatrzymany 24 – letni mieszkaniec Augustowa. W wyniku czynności procesowych policjanci ustalili, że oprócz włamania mężczyzna ma na koncie kradzież pontonu przycumowanego do brzegu jeziora Serwy. Zatrzymany przyznał się do obydwu czynów. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl