Augustowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

Data publikacji 10.11.2016

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzieże 25 – letniego mieszkańca oraz odzyskali część skradzionego mienia. Augustowianin odpowie przed sądem.

W pierwszym tygodniu listopada augustowscy policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do garażu oraz kradzieży elektronarzędzi z posesji. Do pierwszego zdarzenia doszło na ulicy Ks. Skorupki, a do drugiego na ulicy Waryńskiego. Z policyjnych ustaleń wynikało, że łupem sprawcy padły akcesoria wędkarskie i elektronarzędzia. Kilka dni później pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że związek ze zdarzeniami może mieć 25 – letni mieszkaniec miasta. W wyniku czynności procesowych funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów, które znajdowały się w jednym z komisów na terenie miasta. Dodatkowo, podczas wykonywania czynności okazało się, że mężczyzna nie stawił się do Aresztu Śledczego w Suwałkach, gdzie powinien odbyć karę pozbawiania wolności, w związku z innymi przestępstwami popełnionymi w poprzednim okresie czasu. Zatrzymany przyznał się do obydwu czynów i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl